۱۳۹۴ دی ۲۷, یکشنبه

پاتریک کندی : روحانی رئیس جمهوری با ۲۰۰۰ اعدام طی دوسال و نیم دوران ریاست جمهوری
پاتریک کندی طی مقاله ای در پروویدنس ژورنال دجال گری و فریب کاری آخوند روحانی در آستانه سفر به اروپا را افشا کرد و بر صحت مواضع مقاومت ایران که میانه روی در رژیم آخوندی سرابی بیش نیست تاکید کرد.

پاتریک کندی: توهم اعتدال در ایران
نمونه های بیشماری از زمان انتخابات ۲۰۱۳ و روی کار آمدن حسن روحانی – از جمله به آتش کشیدن سفارت عربستان سعودی در تهران با حمایت رژیم میبایست این تصور که ما در حال تعامل با یک رفرمیست میانه رو در راس جمهوری اسلامی هستیم را می‌زدود. درگیری های فرقه ای با حمایت رژیم ایران از اسد در سوریه، یمن و عراق در حال افزایش است.
این تحولات، دقت تجزیه و تحلیل شورای ملی مقاومت ایران را اثبات کرده است که از ابتدا بر این پافشاری کرده که میانه روی، یک چشم انداز واقع بینانه در رژیم مذهبی حاکم بر ایران نیست.
پاتریک کندیپ سپس با مرور حمایت رژیم از تروریسم و گروه های تروریستی در خاورمیانه، و ادامه فعالیت های موشکی، شکست سیاست مماشات با رژیم آخوندی را گوشزد کرد و سپس کارنامه دو ساله آخوند روحانی را در پهنه های مختلف برشمرد و نوشت:
روحانی هیچ تلاش جدی برای بهبود شرایط زندگی مردم ایران انجام نداده است. او بر روی بیش از ۲۰۰۰ اعدام طی دو و نیم سال ریاست جمهوری اش نظارت داشته است اعدام هایی که تقریبا سه برابر دوره رئیس جمهور قبلی محمود احمدی نژاد است. این شقاوت ها همزمان با سرکوب خواسته های مردم ایران برای آزادی و دموکراسی در ایران و همچنین در عراق، محل استقرار مخالفان رژیم ایران(مجاهدین خلق) صورت گرفته است. از جمله باید به شلیک رگباری از ۸۰ موشک بر روی مخالفان ایرانی(مجاهدین خلق) در کمپ لیبرتی، در اواخر اکتبر اشاره کرد که منجر به کشته شدن ۲۴ نفر(مجاهد خلق) و مجروح شدن دهها تن دیگر شد.
بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که سال ۲۰۱۶ متفاوت خواهد بود. کشورهای غربی نباید به دعاوی روحانی و رژیم ایران درباره مقابله تروریسم و امنیت بین المللی گوش فرا دهند. آنهم در زمانی که این رژیم، سرکوب و رفتار ضد انسانی خود را به عنوان یک سیاست داخلی و تروریسم و دشمنی با سایر کشورها را به عنوان یک سیاست خارجی قلمداد می کنند.
دولت های اروپایی بایستی در برابر روحانی، زمانی که در اواخر ماه ژانویه از اروپا دیدن می کند یک سیاست قاطع اتخاذ کنند. امیدی به بیرون آمدن جایگزین از درون این رژیم نیست.
سایت پروویدنس ژورنال ۲۴ دی ۹۴